Kontakt

Zespół Greenlux PL

Dział sprzedaży

 

Elżbieta Kowalczyk

Dyrektor Sprzedaży

elzbieta.kowalczyk@greenlux.pl

+48 785 752 712

 

Agnieszka Gejgał

Menadżer Sprzedaży

agnieszka.gejgal@greenlux.pl

+48 785 752 719

 

Piotr Ślusarczyk

Menadżer Sprzedaży

piotr.slusarczyk@greenlux.pl

+48 785-752-721

 

Tomasz Sadowski

Menadżer Sprzedaży

tomasz.sadowski@greenlux.pl

+48 785-752-720

 

Janusz Olszowy

Menadżer Sprzedaży

janusz.olszowy@greenlux.pl

+48 785-752-714

 

Piotr Miterski

Menadżer Sprzedaży

piotr.miterski@greenlux.pl

+48 785-752-716

 

Karolina Stawiszyńska 

Menadżer Sprzedaży

karolina.stawiszynska@greenlux.pl

+48 785-752-727

 

Hubert Bartosz

Menadżer Sprzedaży

hubert.bartosz@greenlux.pl

+48 785-752-717

 

Dariusz Ogrodnik

Menadżer Sprzedaży

dariusz.ogrodnik@greenlux.pl

+48 785-752-728

 

Biuro obsługi klienta

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

 

        

greenlux@greenlux.pl

        Dział reklamacji
 

+48 95 7378301

  reklamacja@greenlux.pl

 

              Dział techniczny

              techniczny@greenlux.pl

              +48 95 7498996

 

 

           

Adres do wysyałania faktur

Adres do zgłaszania reklamacji
 

Greenlux sp. z o.o.

  Greenlux sp. z o.o.
 

Ul. Mieszka I 66

  Ul. Mieszka I 66
 

66-400 Gorzów Wlkp

  66-400 Gorzów Wlkp
 

 

Dokumenty elektroniczne

   
 

efaktury@greenlux.pl

   
 

 

Siedziba firmy

 

 

Magazyn Greenlux s.r.o.

 

Greenlux sp. z o.o.

  Sklad Greenlux s.r.o.
 

Ul. Mieszka I 66

  Areál bývalého Slezanu 04
 

66-400 Gorzów Wlkp

  Beskydská 1488
     

738 01  Frýdek-Místek

     

sklad@greenlux.cz

     

+420 571 891 810

 

                                                                                    

   

            REGON: 382924834             NIP: 5993240372          

           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaloguj
 
    Nowe hasło
 
 
 

Filmy prezentacyjne

 

 

 

Prawa autorskie © 2019 CyberSoft s.r.o.

Copyright © GREENLUX - 2019

Prawa autorskie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Do funkcjonowania naszej strony www.greenlux.pl używamy tzw. plików cookies. Pliki te służą do celów analitycznych/badawczych oraz do dostosowania zawartości strony dla każdego użytkownika indywidualnie aby zmaksymalizować Państwa zadowolenie. Korzystając z tej strony akceptujesz wykorzystywanie plików cookies.