Smaller Default Larger

Regulamin

 

REGULAMIN ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU ZAMÓWIEŃ

 

 

Regulamin Elektronicznego systemu zamówień Greenlux.pl określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży oświetlenia marki Greenlux za pośrednictwem Sklepu Internetowego Greenlux.pl.

 

CENY GREENLUX.PL

Serwis  greenlux.pl ma charakter informacyjny jako katalog online. Wszystkie ceny oraz warunki handlowe ustalone z menadżerami sprzedaży będą obowiązywały po zalogowaniu klienta do elektronicznego systemu zamówień. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty systemu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach systemu bądź wprowadzania w nich zmian. Ceny są podawane w walucie polskiej PLN.

 

 

REJESTRACJA GREENLUX.PL OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH GREENLUX.PL

 1. Konta w systemie zakładane są przez firmę GREENLUX, w celu utworzenie konta należy skontaktować się z menadżerem sprzedaży i ustalenia odpowiednich danych do utworzenia konta w systemie lub napisania maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 1. Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. 133 z dnia 28.08.97 r. ).

                                                                                                                                                                                                             

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH GREENLUX.PL

 1. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Greenlux Sp. z o. o. z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. 

 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA GREENLUX.PL

 1. Zamówienia przyjmowane są w systemie przez 24 godziny na dobę.
 2. Aby dokonać zamówienia trzeba zostać klientem greenlux, oraz posiadać wcześniej założone konto w systemie greenlux. Po złożeniu zamówienia w systemie klient będzie widział w panelu swoje zamówienia otwarte (w realizacji), zamknięte (zrealizowane)
 3. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 48h od momentu złożenia zamówienia. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy, nasz dział sprzedaży skontaktuje się z  kupującym, aby poinformować o zaistniałym opóźnieniu i potwierdzi dalszą chęć realizacji zamówienia.
 4. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia wynikłej z winy Nabywcy (błędny numer telefonu lub błędny adres e-mail) złożone zamówienie zostanie anulowane w ciągu 48 godzin

                                                                                                                                                                                                             

 

WYSYLKA TOWARU GREENLUX.PL

 1. Towar dostarczany jest firmą kurierską (GLS/Rhenus) tylko na obszarze Polski
 2. Za zamówienia na kwotę nie przekraczającą 600 zł zostanie doliczony koszt dostawy w wysokości 17 zł
 3. Wartość zamówienia jest liczona od faktycznej realizacji zamówienia.
 4. Koszt dostawy jest automatycznie doliczany do kwoty zamówienia.
 5. Dla firm składających  zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione klienta  są skompletowane i gotowe do wysyłki. Fakturę wysyłamy  pocztą polską.
 6. Zamówiony towar zostanie wysłany na adres, podany przez zamawiającego, jako adres dostawy.
 1. Do czasu dostarczenia przesyłki nie wlicza się dni wolnych od pracy u Sprzedawcy (soboty, niedziele i Święta) oraz dni wolnych od pracy u przewoźnika.

                                                                                                                                                                                                             

 

METODY PŁATNOŚCI GREENLUX.PL

  1. Honorowane są następujące formy płatności: Pobranie, Przelew. 
  2. Za pobraniem – Kurier pobiera gotówke 
  3. Przelewempo zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysyłany jest email z numerem rachunku bankowego. 

 

 

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA GREENLUX.PL

 1. Zamawiający może anulować swoje utworzone zamówienie klikając na przycisk Kasowanie, w koszyku zamówienia, jeżeli zamówienie zostanie Wysłane, jest to równoznaczne z jego realizacją i nie można go już anulować.

                                                                                                                                                                                

 

ZWROTY/REKLAMACJE GREENLUX.PL

 1. Jeżeli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, produkcyjne, został uszkodzony podczas dostawy lub jest niezgodny z zamówieniem, to w ciągu 3 dni od otrzymania przesyłki, należy odesłać ją na adres nadawcy. Zwracający ponosi koszty odesłania paczki.
 2. Greenlux.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na nasz koszt.
 3. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem oraz sprawdzenia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych przesyłki w obecności kuriera. W przypadku gdy opakowanie paczki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy sprzęt posiada uszkodzenia mechaniczne lub nie zgadza się ilość dostarczonego towaru - należy w obecności kuriera, spisać protokół szkody.
 4. Powinien on zawierać datę, godzinę doręczenia oraz spis uszkodzeń/braków.
  Następnie Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego kontaktu ze Sklepem Greenlux.pl
 5. Brak protokołu szkody spisanego w obecności kuriera uniemożliwia wymianę sprzętu na nowy lub otrzymania odszkodowania.

 

Składając zamówienie w sklepie zamawiający oświadcza, że zgadza się na podane w powyższym regulaminie warunki.