Smaller Default Larger

Christmas Video JSL

Z Portugalii napłynęły do nas gorące życzenia wraz z filmem, który prezentujemy niżej.
Jest nam niezwykle miło, że możemy się tym z Państwem podzielić i oczywiście zachęcamy do obejrzenia tego krótkiego, świątecznego materiału.
My się do tych życzeń dołączamy i przekazujemy je dalej.
Dziękujemy Państwu, dziękujemy JSL i mamy nadzieję, że ten dzisiejszy dzień będzie dniem szczególnym w Waszych domach.
Wesołych Świąt!

Informacja

Szanowni Państwo,

Informujemy, że 24 grudnia 2015 jest w naszej firmie dniem wolnym od pracy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy Państwu za wyrozumiałość.

Wigilia

Mieliśmy swoją wigilijną uroczystość-
Czas uśmiechów i życzeń serdecznych
Snucia planów na przyszłość
Bo temu sprzyja czas świąteczny

Każda okazja by się spotkać jest dobra
A wigilia to czas szczególny
By nowe spojrzenie na świat obrać
I spędzić czas wspólnie

Tak jak życzyliśmy sobie, tak i Państwu chcemy życzyć
Samych chwil dobrych i świąt udanych
                                                                                              By w nowy rok z nową energią wkroczyć
                                                                                              Spełniając wszystkie marzenia i plany!

Czytaj więcej...

NOWOŚĆ ! - DAISY LED CANDLE, MINIGLOBE

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty o nowe – wysokowydajne źródła światła LED o mocy 7W.

Alternatywa w oświetleniu źródłami klasycznymi oraz energooszczędnymi. Wysokiej jakości diody SMD zapewniają wysoką jasność przy niskim poborze prądu.

 

 

NOWOŚĆ ! - LED14 SMD G9, LED51 SMD G9

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty o nowe – wysokowydajne źródła światła LED14 SMD G9 o mocy 3W, oraz LED51 SMD G9 o mocy 4W.

Lampy LED SMD typu G9 to coraz powszechniej wykorzystywany produkt w branży oświetleniowej. Energooszczędne i funkcjonalne oświetlenie, które łączy w sobie wysoką moc świetlną oraz bardzo małe gabaryty. Źródła świtała typu G9 to często spotykane rozwiązanie w nowoczesnych oprawach i żyrandolach. Możemy je również często spotkać w lampkach biurowych, oprawa meblowych czy w oświetleniu dekoracyjnym. Sprzedawane przez nas żarówki LED G9 wyróżnia wysoka skuteczność świetlna, różnorodność barwy światła (w sprzedaży lampy świecące barwą ciepłobiałą oraz neutralną).

Kupując żarówkę LED G9 przypominamy że nie muszą Państwo stosować żadnych przeróbek dotychczasowej instalacji elektrycznej. Wystarczy wymienić dotychczasowe źródło światła na energooszczędne ledy G9.

 

 

NOWOŚĆ ! - LED SMART

Szanowni Państwo, nasza ofertę rozszerzamy o kolejną rodzinę opraw – serię LED SMART. Oprawy cechują się prostym, nowoczesnym  wzornictwem i oferowane są w dwóch kształtach – jako oprawa okrągła i kwadratowa i w dwóch odmianach wielkości – w zależności od mocy 12W/18W. Wyroby można użytkować na zewnątrz pomieszczeń – stopień IP44 –gwarantuje deszczoodporność opraw.

Ze względu na użyte materiały klosza (poliwęglan) oraz podstawy (poliwęglan) oprawy należą do grupy opraw wandaloodpornych. Zastosowane wysokowydajne diody LED typu 2835 wytwarzają dużą ilość światła, które stanowi odpowiednik 80W (dla wersji 12W) oraz 120W (dla wersji 18W).

 

Bardzo wysoka klasa efektywności energetycznej (A+) i trwałość 25 tyś. godzin świecenia czyni je wyrobami energooszczędnymi – co wprost przekłada się na ilość zużywanej energii i 7-krotnie obniża koszty eksploatacji w porównaniu do opraw klasycznych.

 

Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować że dnia 13 kwietnia 2015 decyzją Zarządu PZPO firma GREENLUX została przyjęta do Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego.

 

Targi ŚWIATŁO 2015

Targi ŚWIATŁO 2015

W dniach 25-27.03.15 Greenlux uczestniczył w XIII Targach ŚWIATŁO.

Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem zwłaszcza nagrodzona oprawa DUST PROFI LED oraz mającą dobra opinię na rynku LED TUBE. Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Czytaj więcej...

PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE !

PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE !

Miło nam poinformować, że nasz produkt DUST PROFI LED zdobył 1 miejsce w konkursie na najbardziej INNOWACYJNY WYRÓB, oraz NAJLEPSZY WYRÓB dla przemysłu i biznesu

KATALOG Z NOWOŚCIAMI 2015 !

KATALOG NOWOŚCI 2015

Od dziś na naszej stronie prezentujemy nowy katalog zawierający nowości 2015. Zapraszamy do pobierania tutaj

 

WYSTAWA SLO ELECTRICITI 2015 - WILNO

WYSTAWA SLO ELECTRICITI 2015 - WILNO

W DNIU 20.03.2015 roku nasza Firma uczestniczyła w organizowanej w obiektach LITEXPO w Wilnie, wystawie SLO ELECTRICITI.

 

Obok GREENLUX swe stoiska przygotowali wszyscy kluczowi dostawcy firmy SLO, nie zabrakło światowych marek i zagranicznych dostawców. Ponieważ organizator zadbał o to aby zaineresowanych dowieźć z najdalszych zakątków Litwy, frekwencja była imponująca.

 

 

Czytaj więcej...

LED HP 2835

LED HP 2835

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować o rozszerzeniu naszej oferty o nowe – wysokowydajne źródła światła LED o mocy 5W / 7W.


Nowe lampy LED (potocznie żarówki LED) posiadają trzonek GU10, a wiec mogą stanowić zamiennik popularnych, ale nieekonomicznych z punktu widzenia zużycia energii, żarówek halogenowych.

 

Czytaj więcej...

V LAT FIRMY GREENLUX

V LAT FIRMY GREENLUX !

Dnia 14.03 świętowaliśmy V lecie powołania do życia Spółek Greenlux w Czechach i w Polsce.  Do Ostravic nieopodal Frydka Mystka przybyli zaproszeni na tą okoliczność goście i pracownicy. Towarzystwo międzynarodowe bo i zasięg działania naszej organizacji coraz większy. Razem bawili się Węgrzy, Polacy, Czesi, Litwini i Słowacy, zniknęła bariera językowa i różnice kulturowe, wszystkich zjednoczyła dobra zabawa poprzedzona rywalizacją sportową.  Żal było wyjeżdżać w niedzielne popołudnie.

 

Czytaj więcej...

GREENLUX NA LITWIE !

GREENLUX NA LITWIE !

Miło poinformować nam iż na mocy porozumienia podpisanego na końcu stycznia bieżącego roku pomiędzy GREENLUX sp. z o.o. a SLO Lithuania firma SLO została autoryzowanym dystrybutorem naszego asortymentu na terenie REPUBLIKI Litwy. Liczymy, że współpraca ta przyniesie korzyści dla obu stron.

 

Czytaj więcej...

DAISY LED T8-840

LED 40 SMD

NOWA RODZINA SZKLANYCH LAMP LED T8

Z duża satysfakcją wprowadzamy do oferty lampy ledowe marki Greenlux (tzw. LED Tuby T8) zastępujące klasyczne świetlówki rurowe typu T8.


Nasze lampy LED T8 charakteryzują się doskonałymi parametrami elektrycznymi, świetlnymi, funkcjonalnymi a jednocześnie są energooszczędne.

Spełniają wysoką klasę sprawności i skuteczności świetlnej: A+.

 

Czytaj więcej...

Led Downlight Matt Chrome

LED DOWNLIGHT - MATT CHROME

Z duża satysfakcją przedstawiamy Państwu nową serię opraw LED typu Downlight. Oprawy dostępne są w wersji wbudowywanej p/t (seria LED VEGA) i natynkowej n/t (seria LED FENIX). W zależności od upodobań oferujemy odmiany okrągłe (ROUND) oraz kwadratowe (SQUARE).

 

LED90-FENIX-R-White

LED30 VEGA-R Matt chrome

LED90-FENIX-S-White

LED30 VEGA-S Matt chrome

LED90-FENIX-S-White

LED90 FENIX-S matt chrome

Czytaj więcej...