LED POINT-R BATTERY SENSOR

 
 
 
 
 
 
 
LED POINT-R BATTERY SENSOR
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

KodGXLS236
Ocena produktu
 
Oceniano 0x         
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LAMPKA LED Z CZUJNIKIEM RUCHU PIR Lampka LED w obudowie z tworzywa sztucznego wyposażona w czujnik ruchu do użytku wewnątrz pomieszc, który włącza automatycznie światło po wykryciu ruchu. Wyrób funkcjonuje po zmroku lub w ciemnym otoczeniu. Montaż wyro
 
 
 
 
 
  •  
 

Szczegóły o produkcie

 
 
 

Opis produktu:

LAMPKA LED Z CZUJNIKIEM RUCHU PIR

Lampka LED w obudowie z tworzywa sztucznego wyposażona w czujnik ruchu do użytku wewnątrz pomieszc, który włącza automatycznie światło po wykryciu ruchu. Wyrób funkcjonuje po zmroku lub w ciemnym otoczeniu. Montaż wyrobu jest wyjątkowo łatwy. Produkt posiada magnes umożliwiający przyczepienie do powierzchni stalowych. Montaż jest  możliwy także przy zastosowaniu taśmy samoprzylepnej umieszczonej na podstawie. Innym sposobem jest również możliwość zawieszenia lub przykręcenia wyrobu.
Jako źródła światła zastosowano energooszczędne diody LED  SMD 2835.
Lampka doskonale nadaje się jako oświetlenie pomocnicze - włączane automatycznie. Można je stosować w pokojach dziecięcych, toaletach, sypialniach itp. Doskonale sprawdzi się we wnękach, szafach i przy łóżkach.
Produkt zasilany jest 3-bateriami typu AAA. Baterie nie są dołączone do produktu.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Klasyfikacja produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Do pobrania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaloguj
 
    Nowe hasło
 
 
 

Filmy prezentacyjne

 

 

 

Prawa autorskie © 2021 CyberSoft s.r.o.

Copyright © GREENLUX - 2021

Prawa autorskie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Do funkcjonowania naszej strony www.greenlux.pl używamy tzw. plików cookies. Pliki te służą do celów analitycznych/badawczych oraz do dostosowania zawartości strony dla każdego użytkownika indywidualnie aby zmaksymalizować Państwa zadowolenie. Korzystając z tej strony akceptujesz wykorzystywanie plików cookies.