LED EMERGENCY INVERTER - Moduł awaryjny z akumulatorem

 
 
 
 
 
 
 
LED EMERGENCY INVERTER - Moduł awaryjny z akumulatorem
 
 
 
 
  • LED EMERGENCY INVERTER - Moduł awaryjny z akumulatorem
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

KodGXNO035
Ocena produktu
 
Oceniano 0x         
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MODUŁ ZASILANIA AWARYJNEGO LED Wyposażony jest w akumulator, przycisk testu oraz kontrolkę ładowania - LED. Uniwersalny układ zasilania awaryjnego LED do opraw i modułów LED zasilanych prądem stałym i napięciu do 55V DC. Cechy produktu umożliwiają
 
 
 
 
 
  •  
 

Szczegóły o produkcie

 
 
 

Opis produktu:


MODUŁ ZASILANIA AWARYJNEGO LED

Wyposażony jest w akumulator, przycisk testu oraz kontrolkę ładowania - LED.
Uniwersalny układ zasilania awaryjnego LED do opraw i modułów LED zasilanych prądem stałym i napięciu do 55V DC.
Cechy produktu umożliwiają łatwą i prostą instalację bez koniczności skomplikowanego ingerowania w instalacje zasilającą opraw LED.
Wyrób przeznaczony jest głównie do współpracy z oprawami typu panele LED, oprawy typu downlight lub podobnymi oprawami LED. Wyrób doskonale nadaje się do zaadoptowania w oprawach, w których zasilacz LED (DRIVER LED) nie jest zintegrowany z modułami LED. (Przegląd kompatybilnych opraw Greenlux można znaleźć w Dokumentach do pobrania  - „Kompatybilność z produktami Greenlux.pdf”).
W zależności od sposobu przyłączenia i celu może pracować w trybie sieciowo-awaryjnym lub awaryjnym.
Po zaniku zasilania podstawowego, wyrób przełącza się na tryb pracy awaryjnej (zasilanie z dołączonego akumulatora) o celowo zmniejszonej intensywności świecenia względem nominalnej wartości świecenia oprawy. Czas pracy i poziom świecenia zależy głównie od mocy znamionowej oprawy i od zadanego prądu zasilania z modułu awaryjnego. Prąd ten można regulować za pomocą przełączników typu DIP-Switch o wartościach 100 mA, 150 mA, 200 mA.
Aby uzyskać wskazówki dotyczące obliczania czasów świecenia, zobacz instrukcję, którą można pobrać z Dokumenty do pobrania.

OSTRZEŻENIE
Pobór mocy oprawy LED w trybie awaryjnym nie może przekraczać 6W.
Można to wyznaczyć (dla trybu awaryjnego): P = U x I (Moc = napięcie zasilania LED x wybrany prąd wyjściowy 100/150/200mA.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 
 
 
 
 
 

Klasyfikacja produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Do pobrania

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zaloguj
 
    Nowe hasło
 
 
 

Filmy prezentacyjne

 

 

 

Prawa autorskie © 2022 CyberSoft s.r.o.

Copyright © GREENLUX - 2022

Prawa autorskie © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Do funkcjonowania naszej strony www.greenlux.pl używamy tzw. plików cookies. Pliki te służą do celów analitycznych/badawczych oraz do dostosowania zawartości strony dla każdego użytkownika indywidualnie aby zmaksymalizować Państwa zadowolenie. Korzystając z tej strony akceptujesz wykorzystywanie plików cookies.