Dział techniczny Greenlux

Dlaczego warto nam zaufać? W dzisiejszych czasach oświetlenie odgrywa znaczącą rolę w naszym codziennym życiu. Od biur i szkół po magazyny, hale fabryczne i przestrzenie publiczne, oświetlenie odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa. Ale co się dzieje za kulisami, aby zapewnić, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, energooszczędności i przyczyniają się do redukcji emisji gazów cieplarnianych CO2?

Dział Techniczny. Jednym z głównych zadań działu technicznego to praca z produktem. Uczestniczmy w procesie już na etapie założeń projektowych. Analizujemy wymagania norm i przepisów, a także oczekiwania użytkowników. Nasza praca obejmuje wszystkie etapy życia produktu, od badania i doskonalenia prototypu, aż po zagadnienia utylizacji i recyklingu.

Nasze laboratoria. Aby zapewnić wysoką jakość produktów korzystamy z własnego europejskiego laboratorium grupy Greenlux. Laboratorium zlokalizowane jest w Czechach i wyposażone w zaawansowaną aparaturę kontrolno-pomiarową, m.in. w urządzenia fotometryczne, kulę całkującą (Ulbricht`a), specjalistyczne analizatory i testery. Te narzędzia pozwalają nam na badania prototypów, pomiary wyrobów finalnych, ale również kontrolę jakości każdej partii produkcyjnej.

Robimy wszystko, aby mieć pewność. Produkty, które wytwarzamy w zakładach zagranicznych, przechodzą również dokładną kontrolę. Wymagamy, aby zakłady współpracujące z nami posiadały odpowiednie urządzenia kontrolno-pomiarowe oraz laboratoria zakładowe. Ich pracę weryfikujemy i nadzorujemy, aby w pełni zachować spójność i jakość produktu w całym kanale dystrybucji. Również na nasze potrzeby zatrudniamy audytorów i współpracujemy z zewnętrznymi, renomowanymi notyfikowanymi i akredytowanymi laboratoriami i jednostkami certyfikującymi. Wszystko po to, aby mieć pewność, że produkt jest bezpieczny, funkcjonalny, energooszczędny, powtarzalny i niezawodny.

Błyskawiczne wsparcie projektowo-obliczeniowe. Naszym klientom zapewniamy także błyskawiczne wsparcie projektowo-obliczeniowe. Symulujemy różne warunki użytkowania, dobieramy produkty do konkretnego rozwiązania, stosujemy przy tym narzędzia do komputerowego wsparcia obliczeń i symulacji. Wykonujemy to zarówno dla nowych obiektów, jak również, dla potrzeb wymiany i modernizacji oświetlenia. Wielokrotnie dokonywaliśmy analiz ekonomicznych i stopy zwrotu z inwestycji – przy wymianie oświetlanie starego typu na nasze – energooszczędne.

 

Zaskakująca stopa zwrotu z inwestycji. Wykonaliśmy już ponad tysiąc projektów, symulacji i analiz eksploatacyjnych. Specjalizujemy się przede wszystkim w wewnętrznym oświetleniu miejsc pracy, takich jak oświetlenie biur, obiektów szkolnych i edukacyjnych, obszarów komunikacyjnych, sklepów, magazynów, pomieszczeń służby zdrowia, hal fabrycznych, oraz wielu innych pomieszczeń funkcjonalnych różnych dziedzin działalności przemysłowej, rolniczej i rzemieślniczej. Również oświetlenie zewnętrzne staje się nasza domeną, w tym, oświetlenie terenów otwartych, parkingów, placów budowy oraz oświetlenie uliczne i obiektów sportowych. Wielokrotnie nasze analizy dowodziły, że czas zwrotu z inwestycji może być zdecydowanie krótszy niż gwarancja udzielana na produkt. Daje to poczucie bezpieczeństwa, że niezależnie od okoliczności – inwestor ma również pełną gwarancję ekonomiczną.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi menadżerami sprzedaży, który przybliżą Wam również inne zalety współpracy z nami
– z międzynarodowych zespołem grupy Greenlux.

Wybierz pola do wyświetlenia. Pozostałe zostaną ukryte. Przeciągnij, aby zmienić kolejność.
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć panel porównania
Porównaj