Kontakty

Agnieszka Gejgał
Tomasz Matusiak
Karolina Stawiszyńska
Alicja Kluj
Dawid Dębowski
Janusz Olszowy
Piotr Gorski

Dział sprzedaży

Jan Gejgał, MBA

Prezes Zarządu

Ela K

Elżbieta Kowalczyk

Dyrektor Sprzedaży
elzbieta.kowalczyk@greenlux.pl
+48 785-752-712

Agniezka Gejgal

Agnieszka Gejgał

Menadżer Sprzedaży
agnieszka.gejgal@greenlux.pl
+48 785-752-719

Tomasz Matusiak

Tomasz Matusiak

Menadżer Sprzedaży
tomasz.matusiak@greenlux.pl
+48 785-752-713

KAROLINA STAWISZYŃSKA _orez

Karolina Stawiszyńska

Menadżer Sprzedaży
karolina.stawiszynska@greenlux.pl
+48 785-752-727

ALICJA KLUJ_orez

Alicja Kluj

Menadżer Sprzedaży
alicja.kluj@greenlux.pl
+48 785-752-716

DAWID DĘBOWSKI _orez

Dawid Dębowski

Menadżer Sprzedaży
dawid.debowski@greenlux.pl
+48 785-752-721

JANUSZ OLSZOWY_orez

Janusz Olszowy

Menadżer Sprzedaży
janusz.olszowy@greenlux.pl
+48 785-752-714

PIOTR GÓRSKI

Piotr Górski

Menadżer Sprzedaży
piotr.gorski@greenlux.pl
+48 785-752-728

Biuro obsługi klienta

Koordynator ds. sprzedaży
Kamila Fiedler
kamila.fiedler@greenlux.pl
+48 785-752-735

Koordynator ds. sprzedaży
Monika Studencka
monika.studencka@greenlux.pl
+48 785-752-729

Koordynator ds. sprzedaży/Reklamacje
Jolanta Kamińska
jolanta.kaminska@greenlux.pl
+48 785-752-733

Księgowość

Dział Techniczny

Dział Techniczny
+48 785-752-726

Adres do wysyłania faktur

Greenlux sp. z o.o.

Ul. Mieszka I 66
66-400 Gorzów Wlkp

efaktury@greenlux.pl

Adres do zgłaszania reklamacji

Greenlux sp. z o.o.

Ul. Mieszka I 66
66-400 Gorzów Wlkp

reklamacja@greenlux.pl

 

Siedziba firmy

Greenlux sp. z o.o.

Ul. Mieszka I 66
66-400 Gorzów Wlkp

greenlux@greenlux.pl
+48 957-378-301

Magazyn Greenlux s.r.o.

Sklad Greenlux s.r.o.

Na Zbytkách 550
739 01 Staré Město u Frýdku-Místku

sklad@greenlux.cz
+420 571 891 810

Zapytaj o produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCH, obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wybierz pola do wyświetlenia. Pozostałe zostaną ukryte. Przeciągnij, aby zmienić kolejność.
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć panel porównania
Porównaj