Pierwsze nowości w roku 2024

Nasza oferta została rozszerzona o czujnik obecności PIR w wersji wbudowywanej PRES SENSOR 31 z trzema wewnętrznymi detektorami rozmieszczonymi w sposób, który zapewnia zwiększoną skuteczność wykrywania ruchu w określonej strefie pod czujnikiem.
Do oferty trafił również czujnik natynkowy SENSOR 68 dedykowany do wykrywania ruchu w ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych i tym podobnych pomieszczeniach. Ten model także posiada trzy detektory, jednak są one skierowane w stronę obserwacji bocznej oraz dolnej części czujnika.

Obydwa czujniki ruchu i zmierzchu posiadają możliwość płynnej regulacji czasu (TIME) i trybu noc/dzień (LUX).

GXSI017 PRES SENSOR 31 – Czujnik obecności PIR                        PRES SENSOR 31 | GREENLUX

GXSI018 SENSOR 68 – Czujnik ruchu PIR                                      SENSOR 68 | GREENLUX

GXSI017
GXSI018

Z kolei oferta opraw oświetleniowych została poszerzona o plafon ścienny LED HIBIS 15W PIR NW wyposażony dodatkowo w czujnik ruchu i zmierzchu z płynną regulacja czasu (TIME) i trybu noc/dzień (LUX).


Wodoodporna obudowa, wandaloodporny klosz z poliwęglanu (PC) oraz odpowiednio dobrane parametry świetlne umożliwiają zastosowanie oprawy do wnętrz oraz na zewnątrz. Produkt idealnie sprawdzi się w korytarzach, garderobach, łazienkach, pomieszczeniach technicznych, piwnicach, garażach, wiatrołapach, czy też przed drzwiami wejściowymi.
Oprawa oświetleniowa jest jednocześnie energooszczędna – w porównaniu do produktów tego typu z żarówkami klasycznymi – zużywa aż do 88% mniej energii.

GXPS200 LED HIBIS 15W PIR NW 1250/1850m – Plafon LED z czujnikiem ruchu PIR         LED HIBIS 15W PIR NW 1250/1850m | GREENLUX

GXPS200
GXPS200
Wybierz pola do wyświetlenia. Pozostałe zostaną ukryte. Przeciągnij, aby zmienić kolejność.
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć panel porównania
Porównaj