Rozszerzamy serię DECENTLY i JACK PIR

Cieszymy się, jeżeli w naszej ofercie pojawiają się produkty, które z zadowoleniem są przyjmowane u naszych klientów. Takimi produktami są oprawy serii DECENTLY i JACK PIR

Zastosowane rozwiązania i wymiary umożliwiają ich montaż w klasycznych puszkach instalacyjnych. Celowo nie świecą intensywnym strumieniem, ale za to świecą łagodnie, a światło dociera tam, gdzie powinno. Obecnie doskonalimy te produkty i poszerzamy ich ofertę.

W przypadku DECENTLY podnosimy ich odporność na pyl i wodę. Dodatkowo seria DECENTLY IP54 CCT posiada możliwość zmiany odcienia świecenie koloru białego od barwy ciepłej, przez neutralną po zimną.

Podobnie, oprawy oświetleniowe serii JACK PIR CCT z czujnikiem ruchu i zmierzchu posiadają przełącznik, który umożliwia zmianę odcienia białego światła. Trzy kolory są również do wyboru, jeżeli chodzi o aluminiowe ramki ozdobne. Do wyboru mamy: biały, czarny i szary. Tę gamę kolorów rozszerzamy o kolejne, w tym metalizowany odcień szarego, które warto zobaczyć na żywo. Oferta kolorów nawiązuje do aktualnych trendów, a oprawy oświetleniowe doskonale dopełniają nowoczesny wystrój, ale przede wszystkim sprawdzają się od strony praktycznej i są energooszczędnymi rozwiązaniami w technologii LED.

Wybierz pola do wyświetlenia. Pozostałe zostaną ukryte. Przeciągnij, aby zmienić kolejność.
  • Zdjęcie
  • SKU
  • Opis
  • Dodatkowe informacje
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć panel porównania
Porównaj